NASZA OFERTA

O Strefie Parkietu

Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu oraz wykończeniu parkietów i desek z drewna egzotycznego oraz europejskiego. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę w zakresie doboru i montażu parkietu. Dzięki pracy na najnowocześniejszych maszynach, z użyciem najwyższej jakości materiałów zachowujemy najwyższą jakość a firma nasza cieszy się uznaniem i renomą.
  
Posiadamy w ofercie ponad 150 wzorów parkietu z blisko 50 gatunków drzew z całego świata, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najbogatszy wachlarz możliwości kolorystycznych i estetycznych wykorzystania parkietu. Dodatkowo dzięki współpracy z wiądącymi producentami chemii do parkietu zapewniamy najwyższą jakość.
 
W ofercie ponadto posiadamy bogaty wybór drzwi wewnętrznych wiodących polskich producentów. Zapewniamy profesjonalny montaż i doradztwo w wyborze odpowiednich drzwi do Państwa domu.
  
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu ekspozycyjnego gdzie mogą Państwo naocznie przekonać się o pięknie naturalnego drewna. Znajdą tu Państwo ekspozycję z wzorami parkietów, desek, drzwi i listew oraz zasięgną profesjonalnej i fachowej informacji. Na załączonych zdjęciach przedstawiamy nasze przykładowe realizacje.
  
Uzupełnieniem naszej oferty są listwy przypodłogowe drewniane, fornirowane i MDF, schody wykonywane na zamówienie oraz deski tarasowe.
  
Zapraszamy również do odwiedzenia polecanych przez nas stron:
  
Nasza strona internetowa: www.strefaparkietu.pl